L

Lavinia Blocău

Foarte profi, implicați în munca lor și creativi. Alina și Andrei se ocupă cu răbdare de fiecare detaliu pentru a obține fotografii de excepție. Recomand cu încredere!

R

Riti Andreea

Atmosfera calda si buna dispozitie in timpul sedintelor foto. Andrei si Alina reusesc sa surprinda cele mai bune unghiuri astfel incat si cei mai putin fotogenici sa aiba poze reusite. Multumim dragilor ❤️

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Irina Cîrjan

Am avut o experiență foarte frumoasă cu echipa suru. Sunt profesioniști, atenți la detalii și reușesc să creeze o atmosferă faină pe tot parcursul ședinței foto.
Fotografiile au ieșit absolut superbe, naturale și pline de emoție. Rezultatul final ne-a depășit așteptările. Îi recomand cu mare drag!

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Maria Giurgiu

Profesionalism, seriozitate și fotografii absolut superbe! Amintiri scumpe de pus în ramă. Recomand cu încredere!

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Polina Lozan

Atentia la detalii, calitatea, rabdarea si profesionalismul descriu experienta avuta aici. Revin mereu cu placere si plec cu poze de vis!

O

Olimpia

Profesionalism, seriozitate și fotografii superbe! Au surprins perfect cele mai frumoase momente. Recomand cu mare drag!

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Nicoleta

Echipa de exceptie, atenti la detalii, creativi si dedicati. Fotografiile sunt impecabil editate, iar atmosfera la sesiunile foto este placuta si relaxata.
O fotografie, o amintire pentru o viata!

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Vacarescu Andreea

Colaborarea cu echipa Suru pentru ședința noastră privată a fost perfectă. Pe lângă faptul că sunt extrem de răbdători și punctuali, stăpânesc excelent tehnica luminilor și sunt atenți la micile detalii care fac diferența. Rezultatul final ne-a depășit așteptările: o editare foarte bună și materiale primite la timp. Cu siguranță vom mai colabora!

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Anita Alexandru

Am avut o experiență excelentă! Profesionalism, atenție la detalii și o atmosferă foarte plăcută pe tot parcursul ședinței foto. Fotografii au reușit să surprindă perfect emoțiile și momentele importante, iar rezultatele finale au fost peste așteptări. Recomand cu mare drag!

V

Valentina

Recomandăm cu toată căldura! Oameni foarte faini!

Testimoniale clienți în Timișoara | suru. o fotografie. O fotografie

Popovici Loredana

Super experienta! Recomand cu încredere, poze superbe si atenție la detalii. 🤗

M

Marius

Super profi si de incredere. Fotgrafiile au capturat emotiile si momentele bune!

P

Popovici Filip

Foarte profesioniști și atenți la detalii. Atmosfera a fost super relaxată, iar pozele au ieșit excelent. Recomand cu încredere!

R

Rebeca Cristea

Calitate si claritate fara dubii , recomand pentru orice eveniment , noi am fost mega multumiti 🫶🏼