Foarte profi, implicați în munca lor și creativi. Alina și Andrei se ocupă cu răbdare de fiecare detaliu pentru a obține fotografii de excepție. Recomand cu încredere!
R
Riti Andreea
Atmosfera calda si buna dispozitie in timpul sedintelor foto. Andrei si Alina reusesc sa surprinda cele mai bune unghiuri astfel incat si cei mai putin fotogenici sa aiba poze reusite. Multumim dragilor ❤️
Irina Cîrjan
Am avut o experiență foarte frumoasă cu echipa suru. Sunt profesioniști, atenți la detalii și reușesc să creeze o atmosferă faină pe tot parcursul ședinței foto. Fotografiile au ieșit absolut superbe, naturale și pline de emoție. Rezultatul final ne-a depășit așteptările. Îi recomand cu mare drag!
Maria Giurgiu
Profesionalism, seriozitate și fotografii absolut superbe! Amintiri scumpe de pus în ramă. Recomand cu încredere!
Polina Lozan
Atentia la detalii, calitatea, rabdarea si profesionalismul descriu experienta avuta aici. Revin mereu cu placere si plec cu poze de vis!
O
Olimpia
Profesionalism, seriozitate și fotografii superbe! Au surprins perfect cele mai frumoase momente. Recomand cu mare drag!
Nicoleta
Echipa de exceptie, atenti la detalii, creativi si dedicati. Fotografiile sunt impecabil editate, iar atmosfera la sesiunile foto este placuta si relaxata. O fotografie, o amintire pentru o viata!
Vacarescu Andreea
Colaborarea cu echipa Suru pentru ședința noastră privată a fost perfectă. Pe lângă faptul că sunt extrem de răbdători și punctuali, stăpânesc excelent tehnica luminilor și sunt atenți la micile detalii care fac diferența. Rezultatul final ne-a depășit așteptările: o editare foarte bună și materiale primite la timp. Cu siguranță vom mai colabora!
Anita Alexandru
Am avut o experiență excelentă! Profesionalism, atenție la detalii și o atmosferă foarte plăcută pe tot parcursul ședinței foto. Fotografii au reușit să surprindă perfect emoțiile și momentele importante, iar rezultatele finale au fost peste așteptări. Recomand cu mare drag!
V
Valentina
Recomandăm cu toată căldura! Oameni foarte faini!
Popovici Loredana
Super experienta! Recomand cu încredere, poze superbe si atenție la detalii. 🤗
M
Marius
Super profi si de incredere. Fotgrafiile au capturat emotiile si momentele bune!
P
Popovici Filip
Foarte profesioniști și atenți la detalii. Atmosfera a fost super relaxată, iar pozele au ieșit excelent. Recomand cu încredere!
R
Rebeca Cristea
Calitate si claritate fara dubii , recomand pentru orice eveniment , noi am fost mega multumiti 🫶🏼
Lavinia Blocău
Foarte profi, implicați în munca lor și creativi. Alina și Andrei se ocupă cu răbdare de fiecare detaliu pentru a obține fotografii de excepție. Recomand cu încredere!
Riti Andreea
Atmosfera calda si buna dispozitie in timpul sedintelor foto. Andrei si Alina reusesc sa surprinda cele mai bune unghiuri astfel incat si cei mai putin fotogenici sa aiba poze reusite. Multumim dragilor ❤️
Irina Cîrjan
Am avut o experiență foarte frumoasă cu echipa suru. Sunt profesioniști, atenți la detalii și reușesc să creeze o atmosferă faină pe tot parcursul ședinței foto.
Fotografiile au ieșit absolut superbe, naturale și pline de emoție. Rezultatul final ne-a depășit așteptările. Îi recomand cu mare drag!
Maria Giurgiu
Profesionalism, seriozitate și fotografii absolut superbe! Amintiri scumpe de pus în ramă. Recomand cu încredere!
Polina Lozan
Atentia la detalii, calitatea, rabdarea si profesionalismul descriu experienta avuta aici. Revin mereu cu placere si plec cu poze de vis!
Olimpia
Profesionalism, seriozitate și fotografii superbe! Au surprins perfect cele mai frumoase momente. Recomand cu mare drag!
Nicoleta
Echipa de exceptie, atenti la detalii, creativi si dedicati. Fotografiile sunt impecabil editate, iar atmosfera la sesiunile foto este placuta si relaxata.
O fotografie, o amintire pentru o viata!
Vacarescu Andreea
Colaborarea cu echipa Suru pentru ședința noastră privată a fost perfectă. Pe lângă faptul că sunt extrem de răbdători și punctuali, stăpânesc excelent tehnica luminilor și sunt atenți la micile detalii care fac diferența. Rezultatul final ne-a depășit așteptările: o editare foarte bună și materiale primite la timp. Cu siguranță vom mai colabora!
Anita Alexandru
Am avut o experiență excelentă! Profesionalism, atenție la detalii și o atmosferă foarte plăcută pe tot parcursul ședinței foto. Fotografii au reușit să surprindă perfect emoțiile și momentele importante, iar rezultatele finale au fost peste așteptări. Recomand cu mare drag!
Valentina
Recomandăm cu toată căldura! Oameni foarte faini!
Popovici Loredana
Super experienta! Recomand cu încredere, poze superbe si atenție la detalii. 🤗
Marius
Super profi si de incredere. Fotgrafiile au capturat emotiile si momentele bune!
Popovici Filip
Foarte profesioniști și atenți la detalii. Atmosfera a fost super relaxată, iar pozele au ieșit excelent. Recomand cu încredere!
Rebeca Cristea
Calitate si claritate fara dubii , recomand pentru orice eveniment , noi am fost mega multumiti 🫶🏼